FANDOM


Ekipa Kuroshitsuji to osoby, które biorą udział przy produkcji odcinków.

Seria IEdytuj

Reżyser Edytuj

  • Toshiya Shinohara

Kompozycja seriiEdytuj

  • Mari Okada

Rysowanie kadrówEdytuj

  • Minoru Ohara (ep 3)
  • Toshifumi Takizawa (eps 6, 13, 19)
  • Toshiya Shinohara (OP,ED)

Reżyser OP i EDEdytuj

  • Toshiya Shinohara

MuzykaEdytuj

  • Taku Iwasaki

Twórca oryginałuEdytuj

  • Yana Toboso

Projekt postaciEdytuj

  • Minako Shiba

Dyrektor artystycznyEdytuj

  • Hiromasa Ogura

Dyrektor animacjiEdytuj

  • Hiromi Okazaki (ep 3)
  • Kazuo Takigawa (ep 2)
  • Minako Shiba (OP,ED; ep 1)
  • Shigenori Taniguchi (ep 2)

ProducentEdytuj

  • Hiro Maruyama
  • Hiroyuki Shimizu
  • Mikihiro Iwata
  • Shunsuke Saito

2D CGEdytuj

  • Satomi Nishinaga

Prace 2DEdytuj

  • Akiko Hamanaka

2. Kluczowe animacjeEdytuj

  • Kouhei Yamazaki
  • Natsuko Takahashi

Animacja 3DEdytuj

  • Hiroyuki Moriyama
  • Takayuki Furukawa

TłaEdytuj

  • Akane Iwagumo
  • Mika Nishimura
  • Riko Sudo
  • Takanori Tanaka
  • Yasuharu Nagasawa
  • Youichi Nishikawa

Oczyszczanie animacjiEdytuj

  • Ayumi Tachibana (ep 2)
  • Junko Nagaoka (ep 2)
  • Kiyo Koike (ep 2)
  • Rieko Akamatsu (ep 2)
  • Tomoko Takahashi (ep 2)
  • Yoko Tomizawa (ep 2)

Regulacja koloruEdytuj

  • Aiko Yamagami

In-Between Animation*Edytuj

  • Chiharu Sato (ep 3)
  • Kanako Ueda (OP)
  • Miyuki Kuroki (OP)
  • Sachiko Saitou (ep 3)
  • Saori Tomida (ep 1)
  • Takako Yamazaki (ep 2)
  • Tomoko Sudo (ep 1)

In-Between Check*Edytuj

  • Chiharu Sato (OP)
  • Eriko Sakai

Kluczowa animacjaEdytuj

  • Aika Kawasaki (ep 1)
  • Akira Takata (OP)
  • Asuka Hayashi (ep 2)
  • Atsuko Nakajima (ep 1)
  • Atsuko Takahashi (ep 1)
  • Ayumi Tsukamoto (ep 2)
  • Chiharu Sato (ED)
  • Eiji Fukuyama (ep 3)
  • Eri Yamazaki (ep 3)
  • Haruko Iizuka (ED)
  • Haruo Miyakawa (ep 1)
  • Hideto Fujiki (ep 2)
  • Hiromi Ogata (OP)
  • Kimiko Matsushita (ep 1)
  • Kiyotoshi Aoi (ep 2)
  • Koji Miura (ep 2)
  • Koji Nagatomi (ep 1)
  • Maki Sawai (ep 3)
  • Mariko Emori (ep 1)
  • Mitsue Mori (ep 1)
  • Ryuuta Yanagi (OP)
  • Sachiko Oniwa (ep 2)
  • Senri Kawaguchi (ep 1)
  • Shigenori Taniguchi (ep 2)
  • Shinobu Mori (ep 1)
  • Shogo Morishita (ep 1)
  • Tsuhiko Kimura (ep 2)
  • Yoko Ono (ep 3)
  • Yu Kurihara (ep 1)
  • Yuki Nakajima (ep 3)
  • Yukiko Ban (ep 1)
  • Yumi Kuroiwa (ep 3)
  • Yumi Nakayama (ep 1)
  • Yumi Shimizu (OP)
  • Yuta Tsuchiya (ep 3)
  • Yuu Yonezawa (OP)

FotografikaEdytuj

  • Atsushi Kozawa
  • Hiroshi Inoue
  • Hiroyuki Moriyama
  • Kouji Ishihara
  • Satomi Nishinaga
  • Yusaku Uchida

PlanowanieEdytuj

  • Kazuaki Ito
  • Kouichirou Natsume
  • Shunsuke Saito

Pomocnik produkcjiEdytuj

  • Toshihiro Maeda
  • Yuzo Ozaki

Production Desk*Edytuj

  • Akiko Saito
  • Tadahiko Shida
  • Yoshiko Kitamura

ReklamaEdytuj

  • Hitomi Ando
  • Rie Tsukushi
  • Yuu Hayashi

Producent dźwiękowyEdytuj

  • Satoshi Sasaki

Zarządzanie systememEdytuj

  • Masayoshi Yoshioka

Aranżacja melodii przewodniejEdytuj

  • Akira Nishihira (OP)
  • Chris Satriani (ED)
  • SID (OP)
  • Yuki Kajiura (ED2)

Kompozycja melodii przewodniejEdytuj

  • Shinji (OP)
  • TABO (ED)
  • Yuki Kajiura (ED2)

Słowa melodii przewodnichEdytuj

  • Becca (ED)
  • Mao (OP)
  • Meredith Brooks (ED)
  • Yuki Kajiura (ED2)

Wykonawstwo melodii przewodniejEdytuj

  • Becca (ED)
  • Kalafina (ED2)
  • Keiko Kubota (ED 2, jako Kalafina)
  • SID (OP)
  • Wakana Ootaki (ED 2, jako Kalafina)

Seria IIEdytuj

ReżyserEdytuj

  • Hirofumi Ogura

Kompozycja seriiEdytuj

  • Mari Okada

Rysowanie kadrówEdytuj

  • Ai Yoshimura (ep 2)
  • Hirofumi Ogura (ep 1)
  • Hiroki Harada (OP 1)

Reżyser odcinkówEdytuj

  • Ai Yoshimura (ep 2)
  • Shinobu Sasaki(ep 1)
  • Tetsuya Endo (ep 3)

Dyrektor jednostkiEdytuj

  • Hiroki Harada (OP 1)

MuzykaEdytuj

  • Taku Iwasaki

Twórca oryginałuEdytuj

Projekt postaciEdytuj

  • Minako Shiba

Dyrektor artystycznyEdytuj

  • Manabu Otsuzuki

Głowny dyrektor animacjiEdytuj

  • Minako Shiba

Dyrektor animacjiEdytuj

Shou Sugai(ep 3)

ProjektowanieEdytuj

  • Kazushige Kanehira

Dyrektor dźwiękowyEdytuj

  • Katsuyoshi Kobayashi

Dyrektor CGI Edytuj

  • Takayuki Furukawa

ProducentEdytuj

  • Hiro Maruyama
  • Hiroyuki Shimizu
  • Mikihiro Iwata
  • Shunsuke Saito

2. Kluczowe animacjeEdytuj

  • Mika Ikunuma (ep 3)

Animacja 3DEdytuj

  • Hiroyuki Moriyama

Dyrektor reklamyEdytuj

  • Kazuko Yamamoto

TłaEdytuj

  • Kazuhiro Inoue
  • Saho Yamane

Wybór koloruEdytuj

  • Yuki Umeda| Yuki Umeda

KolorystykaEdytuj

  • Yuichi Furuichi
  • Yuki Umeda

In-Between Animation*Edytuj

  • Ayaka Nakajima (ep 3)
  • Chiharu Sato (ep 1)
  • Hiroshi Yamazaki (ep 3)
  • Mayu Hoshino (ep 1)
  • Rii Yoshida (ep 3)

In-Between Check*Edytuj

  • Kanako Ueda

Kluczowa animacjaEdytuj

  • Atsuko Nakashima (ep 1)
  • Chiho Fujiwara (ep 1)
  • Chisato Nakata (ep 3)
  • Daiki Harada (ED; ep 1)
  • Eiji Fukuyama (ep 1)
  • En Kato (ep 3)
  • Fuyumi Toriyama (ep 1)
  • Haruko Ueda (ep 3)
  • Haruo Miyakawa (ep 1)
  • Hiroki Harada (OP 1; ep 1)
  • Jun Hanzawa (ep 3)
  • Kaori Oka (ep 1)
  • Kazuhiko Ishii (ep 1)
  • Kenichirou Yamamoto (ep 1)
  • Kiyoshi Nochi (ep 1)
  • Kozue Saitō (ep 3)

[*Masaru Yoshioka (ep 3)

  • Mie Ōishi (ep 3)
  • Mika Ikunuma (ep 3)
  • Mitsue Mori (ED; ep 1)
  • Miyuki Sasagawa (ep 3)
  • Naoki Tate (ep 10)
  • Noriko Ogura (ep 1)
  • Rei Ikagawa (ep 1)
  • Rie Harada (ep 1)
  • Senri Kawaguchi (ep 1)
  • Shou Sugai (ep 3)
  • Tadashi Sakazaki (ep 1)
  • Takahiro Goto (ep 1)
  • Tatsuya Urano (ep 3)
  • Tatsuzou Nishida (OP 2)
  • Tomomi Kimura (ep 3)
  • Tomomi Yasunaga (ep 3)
  • Yuichiro Masuda (ep 3)
  • Yuka Hasegawa (ep 1)
  • Yukiyoshi Shikiji (ep 1)
  • Yuuki Enomoto (ep 1)

FotografikaEdytuj

  • Satoru Kuroiwa
  • Takayuki Furukawa

ReklamaEdytuj

  • Akiko Saito
  • Hitomi Ando
  • Shintarō Komatsu

Efekty dźwiękoweEdytuj

  • Tomokazu Mitsui]

Inżynier dźwiękowyEdytuj

  • Yō Yamada

Efekty specjalneEdytuj

  • Yuki Umeda

NadzórEdytuj

  • Tsuyoshi Kuma

Układ piosenki przewodniejEdytuj

  • Jin Nakamura (ED)
  • the GazettE (OP)
  • Yuki Kajiura (ED2)

Kompozycja piosenki przewodniejEdytuj

  • Jin Nakamura (ED)
  • the GazettE (OP)
  • Yuki Kajiura (ED2)

słowa piosenek przewodnichEdytuj

  • Takahiro Maeda (ED)
  • Yuki Kajiura (ED2)

Wykonanie piosenki przewodniejEdytuj

  • Kalafina (ED2)
  • Keiko Kubota (ED 2, Kalafina)
  • the GazettE (OP)
  • Wakana Ootaki (ED 2, Kalafina)
  • Yūya Matsushita (ED)

SeiyūEdytuj

Seria IEdytuj

  • Daisuke Ono jako Sebastian Michaelis
  • Maaya Sakamoto jako Ciel Phantomhive
  • Akiko Yajima jako Angela Blair 
  • Emiri Katou jako Maylene
  • Hiroki Touchi jako Baldroy
  • Hisayoshi Suganuma jako Fred Aberline
  • Jun Fukuyama jako Grell Sutcliff
  • Junichi Suwabe jako Undertaker
  • Koji Yusa jako Lau
  • Romi Park jako Madam Red
  • Shunji Fujimura jako Tanaka
  • Yukari Tamura jako Elizabeth Midford
  • Yuuki Kaji jako Finny
  • Anri Katsu jako Drocell Keinz
  • Ao Takahashi jako Matilda Simmons (ep 17)
  • Asami Shimodajakos Jim (eps 19-20)
  • Ayako Kawasumi jako Dziewczynka (ep 6), Królowa Victoria
  • Ayumi Fujimura jako Maria (ep 22)
  • Banjou Ginga jako Damiano (ep 1)
  • Binbin Takaoka jako Neighborhood Council Chairman (ep 10)
  • Chieko Saito jako Starsza pani (ep 7)
  • Fumihiro Okabayashi jako Lekarz (ep 5)
  • Gô Shinomiya jako Captain of the Palace Guard (ep 23)
  • Hiroki Yasumoto jako Agni
  • Hiromu Miyazaki jako Hindus A (ep 13)
  • Hitoshi Yanai jako Rickman (eps 14-15)
  • Kana Uetake jako Rachel Phantomhive
  • Kazuyuki Okitsu jako Vincent Phantomhive
  • Keiko Taniguchi jako Gość (kobieta) (ep 4)
  • Kenji Takahashi jako Gruby facet, Prezenter (ep 10)
  • Kenjiro Tsuda jako O'Farrell (ep 10)
  • Koichi Sakaguchi jako Corraro (eps 20-21)
  • Kousuke Toriumi jako Azzuro
  • Masahiro Okazaki jako Władczy oficer (ep 21)
  • Mitsuki Saiga jako Edward V (ep 16)
  • Noriaki Sugiyama jako William T. Spears
  • Romi Park jako Starszy brat (ep 6)
  • Ryū Yamaguchi jako Boss (ep 21)
  • Ryuugo Saito jako Havock (ep 19), Sklepikarz (ep 3)
  • Satoshi Hino jako Ash Landers , Master (eps 10-12)
  • Sayuri Sadaoka jako Jej wysokość, Królowa Victoria (ep 24), Luida (eps 19-21)
  • Sayuri Yahagi jako Ran-Mao
  • Seirou Ogino jako Mieszkanic wsi A (eps 7-8)
  • Shinnosuke Tachibana jako Soma
  • Shūhei Takubo jako Człowiek (ep 20)
  • Takafumi Kawakami jako James (ep 7), Mieszkaniec wsi B (ep 8)
  • Takafumi Yamaguchi jako Człowiek od transportu (ep 22), Pluto
  • Takashi Hikida jako Underling (ep 2)
  • Takayuki Masuda jako Gentleman (ep 11)
  • Taketoshi Kawano jako Paul Jones (ep 9)
  • Tatsuhisa Suzuki jako Aleister Chamber (eps 4, 10)
  • Tomo Adachi jako Pokojówka (ep 23)
  • Tsutomu Densaka jako Subordinate A (ep 10)
  • Yasuhiro Mamiya jako Ojciec Rachel i Angeliny
  • Yōko Hirao jako Kobieta wierząca A (eps 17-18)
  • Yoshimitsu Shimoyama jako Harold West (eps 14-15)
  • Yui Itsuki jako Paula
  • Yuko Goto jako Menna (eps 14-15)
  • Yuko Sasamoto jako Richard (ep 16)
  • Yutaka Aoyama jako Arthur Randall
  • Yutaka Nakano jako Henry Barrymore (ep 7)

Seria IIEdytuj

  • Hiroki Yasumoto jako Agni (eps 5-6)
  • Koji Yusa jako Lau
  • Meguru Takahashi jako Dziecko (ep 9)
  • Mikoto Satō jako Chłopiec (ep 10)
  • Yui Itsuki jako Paula (eps 5-6)

Zobacz teżEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki